Kontakt: +48 606 756 066 E-mail: eurogrzanie@gmail.com

Usługi

Dodatkowe usługi jakie oferujemy

Zajmujemy się montażem zamówionych u nas kotłów centralnego ogrzewania, jednak prosimy wcześniej o kontakt w celu ustalenia szczegółów oraz czy dana instalacja będzie obejmować darmową instalacje.
Oferuje kompleksowe wykonanie instalacji grzewczych i sanitarnych w różnych systemach. Specjalizujemy się w nowoczesnych źródłach energii jak Pompy Ciepła powiązane z ogrzewaniem podłogowym.
Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kotły o dużej mocy, których zastosowanie powszechnie znane jest na Halach produkcyjnych, Kurnikach itp.

W celu zapoznania się z ofertą dotyczącą takiego kotła zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, który znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt
Obiekty wielkokubaturowe pełnią różne funkcje i mają odmienne wymagania wobec systemów ogrzewania i wentylacji. Łączy je jedno – obecne ceny energii sprawiają, że ogrzewanie i wentylacja stanowią znaczącą część ich kosztów eksploatacyjnych, niekiedy mając istotny wpływ nawet na koszty produkcji lub usług. Skłania to coraz więcej firm do optymalizacji systemów grzewczych i wentylacyjnych.
W trakcie przygotowania.